вівторок, 11 квітня 2023 р.

Шати Великодні одягла земля

 

                                       Шати Великодні одягла земля.

Великдень – одне з найбільших і найсвітліших  християнських свят. Цього дня Ісус Христос воскрес із мертвих. Воскресіння Христове – це символ перемоги життя над смертю, торжество свободи і любові . Для кожного християнина  вічним і неперевершеним ідеалом є образ Ісуса Христа, Сина Божого, який «зійшов із небес і став чоловіком задля нашого спасіння». Подумки, проходячи страсною дорогою Христа, ми очищаємо свою душу, осмислюємо свої вчинки і слова.                          Українці відроджують та свято бережуть свої національні традиції і передають із покоління в покоління.


Так, у публічній бібліотеці влаштовано народознавчий вернісаж «Шати Великодні одягла земля», який присвячений відзначенню свята Христового Воскресіння.

Запрошуємо усіх користувачів публічної бібліотеки  та жителів громади до перегляду.


Ви дізнаєтесь про те, як зустрічали на Україні світле свято Паски Христової, весняне свято воскресіння природи, торжества всього живого. Відновите у пам’яті рецепти випікання пасок, дізнаєтеся про тонкощі фарбування писанок, а також про магічну силу солі, маку, шкарлупи свячених крашанок, які вони набирають на Великодні свята.     

 Переглянете графіку Валентини Протопоп, української художниці, яка творить такі шедеври.

У ці важкі дні для нашої держави ми бажаємо :

                    Хай мир у серці Вашому панує,

                    Хай ангел Божий щастя Вам дарує.

Хай це свято принесе багато радості, душевної теплоти і перемоги для України.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Немає коментарів:

Дописати коментар