вівторок, 16 квітня 2019 р.

Голосить дзвін стривожено у квітні


             26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи.
Світ сколихнула страшна новина – сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа, найбільш техногенна аварія ХХ століття. Відтоді Чорнобиль став зоною душевного болю і постійної тривоги мільйонів українців.

Дзвони Чорнобиля стукають в наші серця. Змушують нас зупинитись і повернутись у той страшний 1986-й рік….Скільки зламаних доль? Сироти, що втратили батьків,  туга за рідним краєм, хвороби і це страшне слово – радіація…
        Сьогодні нашу бесіду-набат ми присвятили 33-й річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції, яку провели із учнями 9-А класу   НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія" смт Іваничі, класний керівник Кисель Алла Анатоліївна.
.


Захід супроводжувався відео-екскурсом «Чорнобильська зона відчуження», завдяки якому присутні могли побачити наслідки аварії одразу після вибуху та багато років потому, усвідомити масштаби чорнобильської трагедії, відкрити  природу Чорнобильської зони і допомогти визначити для себе моральні  і ціннісні пріоритети.. Адже і через три десятки років цей день змушує задуматися про можливі наслідки діяльності людини.
      Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.


         Провідний бібліотекар Приймак Ірина  познайомила присутніх з книжковою виставкою–застереженням «Чорний біль полину» на якій розміщені документальні і художні твори, що висвітлюють важливі питання стосунків людини з мирним атомом і жахливі наслідки аварії, фотографії тих, хто ціною власного життя врятував світ.

Немає коментарів:

Дописати коментар