четвер, 3 січня 2019 р.

"На порозі - Новий рік! Різдво Христове!"


В ці святкові дні в читальному залі презентується книжково-журнальна мозаїка - «На порозі Новий рік! Різдво Христове!». Її матеріали розповідають про традиції святкування Нового року та Різдва Христового в Україні . Виставка зацікавить незвичайними рецептами новорічних та різдвяних страв… Новий рік і Різдво на порозі - а це означає, що у всіх приємні святкові клопоти. Як прикрасити свій будинок? Якими стравами порадувати гостей? Як створити неповторну атмосферу і зробити свято незабутнім? На ці та інші питання вам допоможуть відповісти матеріали виставки.
                                                                    
 Тут ви знайдете цікаві книги про звичаї та традиції українського народу в зимові свята - „Звичаї нашого народу” Олекси Воропая, „Місяцелік” В. Скуратівського та ін.. Доповнюють виставку  графіка  Валентини Протопоп та Анатолія ВитрищукаТож хай різдвяні свята проходять в українських домівках весело і з любов’ю.
Нехай таїнство Різдвяної ночі огорне своєю чарівністю і подарує незабутні хвилини миру,затишку і благодаті, а святкова коляда звеселить душу.         


                      Веселих свят!Немає коментарів:

Дописати коментар