понеділок, 5 грудня 2022 р.

Волонтери - люди доброї волі

 

                  Волонтери- люди доброї волі.

5 грудня – Міжнародний день волонтерів

В умовах повномасштабної війни росії в Україні волонтерство уже стало нормою суспільного життя та торкнулося різних сфер діяльності.

До «волонтерської фронту» щоразу  долучаються небайдужі жителі нашої громади, організації та заклади.

З нагоди Міжнародного дня волонтерів, у Іваничівській  публічній бібліотеці  організували  зустріч з людьми, які мають  волонтерський досвід . 

Наші земляки збирають для захисників  одяг, медикаменти, готують їжу, в’яжуть теплі речі, допомагають  гуманітарною допомогою внутрішньо переміщеним особам, соціально вразливим верствам населення, надають психологічну допомогу військовим.

Адже бути волонтером – це покликання душі, спосіб життя і мислення, небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання.

Тож у книгозбірні поспілкувалися з ініціативними людьми, які надихають волонтерити.  Зустріч була дуже щемна та тепла, адже кожен поділився живими прикладами з власного життя і досвіду волонтерської роботи.

Зі словами вдячності до присутніх звернулася заступник селищного голови Оксана Рубан. Подякувала за чуйність, незламну віру, за бажання допомагати, за турботу про військових.


На волонтерство кожен витрачає весь свій  час і не чекає за це матеріальної винагороди.  Волонтери Надія Рубан і Богданна Смаль систематично викладають списки потреб у соціальних мережах і звітують про проведену роботу.

Ольга Кідиба по-материнськи відноситься до кожного бійця і намагається подарувати свою часточку тепла кожному, тому зорганізувала жінок в’язати шкарпетки.

Алла Макарова , Петро Сопронюк, Ігор Маковський,Віктор Артюх, Руслан Мартинюк, Петро Грисюк, дівчата, які готують супчики… і цей список можна продовжувати - готові жертвувати заради інших, не чекаючи нічого взамін!                 

При активній підтримці небайдужих людей кожен волонтер робить неоціненний вклад у наближення перемоги. Бо саме наша перемога здобувається силою нашої єдності і здатності підтримувати одне одного. 

 Немає коментарів:

Дописати коментар