понеділок, 5 липня 2021 р.

Конституція – фундамент нашого суверенітету

 #МояКонституція25

28 червня - День Конституції України, свято національного єднання й загальної відповідальності за сьогодення і майбутнє нашої Батьківщини!
28 червня 1996 року було прийнято першу в українській історії Конституцію незалежної держави України, яка остаточно закріпила правові основи нашої держави, її суверенітет і територіальну цілісність. Ця подія стала найважливішою в житті українського народу після проголошення 24 серпня 1991 року незалежності України і схвалення 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням Акта проголошення незалежності України. Прийняття Конституції України логічно завершило процес становлення України як суверенної держави, що має свій Основний Закон.
З нагоди 25-ї річниці ухвалення Конституції в бібліотеці організовано правовий навігатор «Конституція – фундамент нашого суверенітету»
Представлена література, надає можливість кожному ознайомитися з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України.Немає коментарів:

Дописати коментар